Rashguard z logo Projektu Wojownik
  • Rashguard z logo Projektu Wojownik

Rashguard z logo Projektu Wojownik

150,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

Rashguard z logo #Projektu Wojownik”

Rashguard został uszyty z doskonałej jakości materiału charakteryzujący się dużymi właściwościami paro przepuszczalnymi (zbiera wilgoć z powierzchni skóry i oddaje ją na zewnątrz materiału).Materiał ten dodatkowo utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała, chroniąc organizm zarówno przed przegrzaniem jak i wychłodzeniem.

Rashguard został wykonany z panelowej konstrukcji zapewniającej trwałość i odporność na rozerwania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu podczas treningu. Wszystkie szwy zostały wykonane w systemie nitkowym z użyciem nici elastycznych, dzięki czemu są odporne na rozerwanie. Szwy są płaskie dzięki czemu nie obcierają ciała podczas treningu. Produkt w 100% Polski. Koszulka ma charakter odzieży patriotycznej nawiązującej do pięknej polskiej historii, zgodnie z ideą Projektu Wojownik, który jako marka mamy zaszczyt wpierać od początku.

Celem projektu jest wsparcie środowiska weteranów misji poza granicami kraju i pomoc w radzeniu sobie ze stresem poprzez sport. Żołnierze i rodziny poległych w misjach poza granicami kraju spotykają się raz w miesiącu i trenują z mistrzami sportów walki. Współcześni wojownicy uczestniczyli w międzynarodowych operacjach by strzec bezpieczeństwa na świecie. Niektórzy poświęcili tam zdrowie, jeszcze inni życie.

My też chcemy dać im coś od siebie i podziękować za ich postawę dlatego z każdej sprzedanej koszulki 20% będzie przeznaczone na Stowarzyszenie Rodzin Poległych Żołnierzy „Pamięć i Przyszłość”

20 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rashguard z logo Projektu Wojownik

Napisz swoją opinię